KAMSİS BİLİŞİM

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sorunlarınıza Hızlı ve Kalıcı Çözümler Üretiyoruz

kamsis logo alt

Bilişim dünyasına  2002 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız , genç ve dinamik ekibi ile iş dünyasına uygun teknoloji ve kalıcı çözümler üreterek , bilgi seviyesini sürekli arttırmayı ve müşterileri için “ teknoloji çözümlerinde güvenilir iş ortağı “ olmayı hedefler.

Sunmuş olduğu hizmetlerde deneyim ve birikimleriyle kurumsal müşterilerine danışmanlık, çözüm ve destek sunan Kamsis Bilişim’in faaliyet alanı arasında marka bağımsız ürün temini, proje tasarımı, destek, kurulum , yönetim danışmanlığı, ve olağanüstü durum planlaması hizmetleri yer almaktadır.

Veri güvenliğinin sağlanması sistemler, yazılımlar ve internet ağındaki gelişmeler sonucunda, sadece network yapısının korunmasıyla mümkün olmadığı için, güvenlik çözümlerini her alanda sağlamak bir zorunluluk haline gelmiştir. Kamsis Bilişim, yazılımların güvenliği, ağ güvenliği, veri güvenliği, kullanıcıların sisteme giriş ve çıkışlarının kontrolü, güvenlik duvarlarındaki açıkların kapatılması gibi güvenlik çözümlerini baştan sona sunmaktadır. 
 
Ayrıca, bilgi iletişiminin günümüzde kazandığı önem ve teknolojideki sürekli ve hızlı gelişim, kurumların kesintisiz, yüksek hızda ve güvenlikte bir iletişim ağına sahip bilişim altyapısına ihtiyaç duymalarına neden olmaktadır. Güçlü bir IT altyapısının en önemli noktalarından birisi hiç kuşkusuz doğru kurgulanmış ve kusursuz çalışan bir network altyapısıdır. Kamsis Bilişim, network altyapısının kusursuz kurgulanması, kurulumu ve yönetimi konularında yıllardır birçok firmanın farklı ihtiyaçlarına göre kurgulanmış çözümler sunmuş ve anahtar teslim projeleri tamamlamıştır.

Hedeflerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız

Destek alabilmek için hemen şimdi bize ulaşın

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

İhtiyaçlarınıza; En Güvenilir Çözümleri Sunuyoruz

Konusunda Uzman Personel

Tüm personelimiz konusunda uzman ve çözüm odaklı çalışanlardan oluşmaktadır.

Projelendirme

Size veya şirketinize özel projeler üretiyoruz

7/24 Teknik Destek

Günün her saatinde size teknik destek hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız