Bilişim Hizmetleri

Bilişim sektöründe 2002 yılından bu yana uzman ve kendini devamlı güncelleyen yenilikçi kadromuz ile sizler için buradayız.Firmamız tarafından yerine getirilen proje yönetim faaliyetleri, projeye taraf tüm paydaşların katkısını en yüksek seviyede yerine getirmesine imkan tanımak ve koordine etmek üzere kurulmuştur.
Bu sayede, karmaşık ürün/hizmetlerin, teklif sırasında belirlenen maliyet ve zaman planında ve en yüksek standardizasyonda müşterilerimize teslimi sağlanmaktadır.
Yeniliklerimiz için bizi takip edin.

Sistem Güvenliği

Kurumların IT altyapılarının güvenliği önemli bir uzmanlık alanı olup, verilerin güvenliği, doğal felaketler, insan faktörü, ve kötü amaçlı yazılımlar nedeniyle yüksek risk altındadır. Her tür cihazın birbiriyle iletişimde olduğu bir internet ortamında, sürekli geliştirilen, daha karmaşık ve karışık hale gelen kötü amaçlı yazılımlar kurumların veri güvenliğini her geçen gün daha fazla tehdit etmekte; bunların sonucunda daha esnek, duyarlı ve bütünleşik bir güvenlik çemberine ihtiyaç duyulmaktadır.

Veri güvenliğinin sağlanması sistemler, yazılımlar ve internet ağındaki gelişmeler sonucunda, sadece network yapısının korunmasıyla mümkün olmadığı için, güvenlik çözümlerini her alanda sağlamak bir zorunluluk haline gelmiştir. Kamsis Bilişim, yazılımların güvenliği, ağ güvenliği, veri güvenliği, kullanıcıların sisteme giriş ve çıkışlarının kontrolü, güvenlik duvarlarındaki açıkların kapatılması gibi güvenlik çözümlerini baştan sona sunmaktadır. 

Firewall

Güvenlik Duvarı, internet ortamı üzerinden gelen tüm veri trafiğinin bir donanımsal cihaz veya yazılım üzerinden filtrelenmesi ve sadece temiz trafiğin uygulama sunucularına erişiminin saglanması işlemidir. Firewall çözümü ile sunucunuza dogru olan tüm tcp ve udp tabanlı ip trafiğini gerekirse kesebilir ve sadece belirli bir trafiğin sunucunuza ulaşabilmesine imkan verebilirsiniz. Bu işlemleri firewall kuralları aracılığı ile ve kaynak, hedef, tcp port, udp port gibi bileşenlerin kurallarda tanımlanması ile gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal bir ortamda olmazsa olmaz olan bir güvenlik çözümüdür.

Firewall hizmetinin en büyük özelliklerinden biri de istenmeyen trafiğin engellenmesi sonucunda sunuculara doğru gelen trafik optimize edilmiş olur ve sunucunuz çok daha performanslı bir şekilde gerçek internet trafiğine hizmet verir. Gerçek bir firewall çözümünde sağlıklı kabul edilen kural dizimi standart olarak tüm port ve iplere erişimin kapatılması ve sadece gerekli olan erişim kurallarının rule lar aracılığı ile tanımlanması prensibine dayanır. Kuralların düzenli ve birbirleriyle çakışmayacak şekilde oluşturulması çok önemlidir.

Bilişim Hizmetleri
Sistem Güvenliği
Firewall Hizmetleri

WebDesign

HTML & PHP
100%
Java Script
75%
Web Sitesi Oluşturma
100%

Bizimle İletişime Geçin!

Sosyal Medya Hesaplarımız